Misja Purehemp.pl


Współtworzyć i wzmacniać strumień energii poprawiającej jakość życia ludzi pozostając w zgodzie z Bogiem, nauką, naturą i samym sobą.


Nasze wartości budują zaufanie:

 1. Kochamy ludzi i życie
 2. Nie czynimy zła
 3. Poszukujemy prawdy i rzetelnych informacji
 4. Zarabiamy na autentycznych produktach i wartościowym partnerstwie
 5. Wyrzekamy się manipulacji
 6. Dobre czynimy lepszym
 7. Cenimy naukową precyzję, artystyczną pomysłowość i odważne działanie

Zaufane źródło wiedzy i sprawdzone produkty konopne


Redakcja i proces redakcyjny

Za proces redakcyjny bazy wiedzy i bloga odpowiada autor wszystkich tekstów – Konrad Dziekan.

Proces redakcyjny jest stosunkowo prosty:

 1. Planowanie i research
 2. Napisanie artykułu
 3. Weryfikacja i korekta własna
 4. Publikacja

Przygotowanie do publikacji pojedynczego artykułu zajmuje średnio ok. 8 godzin pracy.

Co wyróżnia nasz proces redakcyjny?

 1. Solidny research – sięgamy do polskich i zagranicznych, ale zawsze autorytatywnych źródeł wiedzy i informacji, specjalizujących się w tematyce konopi; docieramy i analizujemy dostępne wyniki badań naukowych obejmujących dane zagadnienie szukając potwierdzenia stawianych tez i prezentowanych informacji.
 2. Badania naukowe analizujemy w oparciu o metodę czytania badań naukowych opracowaną przez specjalistów w zakresie odżywiania i suplementów diety z Examine.com – How to Read a Study.
 3. Trudny język nauki zamieniamy w łatwiejszy w zrozumieniu, przystępny, ale nadal precyzyjny i wartościowy merytorycznie przekaz.
 4. Staramy się regularnie aktualizować publikowane treści tak byś miał pewność, że wiedza i informacje, które czytasz są zawsze świeże i zgodne z aktualnym stanem wiedzy.
 5. Wszelkie pojawiające się błędy redakcyjne, które wyłapiemy sami lub które wskazują nam nasi czytelnicy natychmiast weryfikujemy i korygujemy.
 6. W przyszłości chcemy jeszcze bardziej podnieść rangę wiarygodności publikowanych treści angażując do recenzji artykułów i ich korekty ekspertów w danej dziedzinie.
 7. Minimalizujemy konflikt interesów i stronniczość stawiając Twoje dobro przed naszym partykularnym interesem – wierzymy, że to jest możliwe i staramy się być tego żywym dowodem.

Tematy poruszane na łamach bloga i bazy wiedzy

Treści publikowane na stronach bazy wiedzy i bloga mają charakter popularno-naukowy, a ich celem jest popularyzacja zagadnień związanych z:

Artykuły są tworzone przez entuzjastę i pasjonata, a nie przez zespół specjalistów z zakresu zdrowia. Dokładamy wszelkich starań, aby wszystko co przeczytasz na łamach Purehemp.pl wpisywało się w nurt rzetelnego dziennikarstwa o zdrowiu wykorzystującego narzędzia i elementy tzw. explanatory journalism. Pamiętaj jednak, że zanim podejmiesz jakiekolwiek decyzje związane z Twoim zdrowiem zawsze warto skonsultować się z lekarzem, farmaceutą lub innym specjalistą w dziedzinie zdrowia.

Głęboko wierzymy, że merytoryczny, wartościowy i pisany przystępnym językiem kontent jest równie istotny dla realizacji naszej misji co autentyczne i sprawdzone produkty  oferowane przez sklep CBD Pure Hemp.

Jakość marki Pure Hemp

Produkty konopne Pure Hemp dostępne w naszym sklepie są produkowane przez profesjonalne firmy wyspecjalizowane w kontraktowej produkcji takich produktów jak olej cbd, kapsułki konopne czy kosmetyki z konopi. Dzięki współpracy z najlepszymi dostawcami i producentami w branży możemy z czystym sumieniem zaoferować Państwu wysoką jakość w rozsądnej cenie oraz 100% pewność, że kupujecie Państwo produkt zgodny z oczekiwaniami stawianymi tej klasy produktom.

Co jeszcze warto wiedzieć o jakości prodktów marki Pure Hemp?

 

 

 

 

Sklep Pure Hemp - Zaufane
SEMIKO sp. z o.o. Reviews with ekomi-pl.com